Camry CR 6511 Number of burners/cooking zones 2, Rotary knobs, Stainless steel, Electric, Hot plate
- TootjadCamry
- Mudel: CR 6511
- Saadavus: 5
-
25€
Camry CR 6511 Number of burners/cooking zones 2, Rotary knobs, Stainless steel, Electric, Hot plate
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 80.00 mm |
| Brutokaal | 3.714 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 480.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 300.00 mm |
| Ekraan | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Rotary knobs |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Muud funktsioonid | Diameter of hotplates 18.5 cm and 15.5 cm. Light indicator. Smooth, 5-step temperature control. |
| Netokaal | 3.00 kg |
| Paber/Papp | 714.00 g |
| Panni tuvastus | No |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer product name | CR 6511 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.714 kg |
| Taimer | No |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Hot plate |
| Võimsus | 2500 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry cr 6511 number of burnerscooking zones 2, rotary knobs, stainless steel, electric, hot plate, cr 6511, camry, lauapliidid


