Camry | CR 7306 | Desk Fan | Stainless steel | Diameter 45 cm | Number of speeds 3 | 200 W
- TootjadCamry
- Mudel: CR 7306
- Saadavus: 5
-
42€
Camry | CR 7306 | Desk Fan | Stainless steel | Diameter 45 cm | Number of speeds 3 | 200 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 3 speed settings Angle adjustment Stable base. |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 1300 mm |
| Gross weight | 6 kg |
| Gross width (mm) | 450 mm |
| Kaal | 5.3 kg g |
| Kiiruste arv | 3 |
| Kõrgus | 45cm / 18 cm |
| Läbimõõt | 45 cm |
| Laius | 45cm / 18 cm |
| Materjal | Metal blade |
| Mõõdud (l x s x k) | 45cm / 18 mm |
| Muud funktsioonid | Metal blade |
| Net weight | 4.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500 g |
| Producer | Camry |
| Producer product name | CR 7306 |
| Remote control | No |
| Sügavus | 45cm / 18 cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Desk Fan |
| Võimsus | 200 W |
| Volume (m3) | 0.0585 m |
| Võnkumine | No |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry cr 7306 desk fan stainless steel diameter 45 cm number of speeds 3 200 w, cr 7306, camry, ventilaatorid

