Camry Electric, CR 2921 Trimmer 5 in 1
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 135 mm |
| Brutokaal | 0.513 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 195 mm |
| Brutolaius (mm) | 90 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 420 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Laadimisalus | Yes |
| Maht (m3) | 0.00236925 m |
| Märg ja kuiv | No |
| Muud funktsioonid | The CR 2921 combines a clipper, shaver and trimmer |
| Net weight master carton | 6.156 kg |
| Netokaal | 0.493 kg |
| Paber/Papp | 20 g |
| Palette Qty | 600 pc(s) |
| Puhastushari | Yes |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.583 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 5 interchangeable heads, machine oil, cleaning brush, chargers |
| Tera materjal | Stainless steel blades |
| TI kaal (kg) | 0.033 kg |
| Toiteallika tüüp | Batery powered |
| Toote värv | Black |
| Tooteperekond | CR 2921 Trimmer 5 in 1 |
| Tüüp | Electric |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry electric, cr 2921 trimmer 5 in 1, cr 2921, camry, juukseloikusmasinad


