Camry Electric Moka Coffe Maker CR 4415w 480 W, White
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 137.00 mm |
| Brutokaal | 1.33 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 267.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 138.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Isepuhastuv | No |
| Kaal | 1.42 kg |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 25.5 cm |
| Laius | 17.5 cm |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Mahutavus tassides | 6 tassi |
| Materjal | Aluminum |
| Muud funktsioonid | 360 rotating base On/off switch Automatic thermal switch Pressure relief valve Cover with inspection window |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Paber/Papp | 320.00 g |
| Palette Qty | 342 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Electric Moka Coffe Maker |
| Producer product name | CR 4415w |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Sügavus | 13.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.33 kg |
| Tassisoojendaja | No |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 0.3 L |
| Võimsus | 480 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry electric moka coffe maker cr 4415w 480 w, white, cr 4415w, camry, kohvimasinad ja kohvi

