Camry | Hair clippers head to Camry CR2821, Adler AD2823, Mesko MS2826 | CR 2821.1
- TootjadCamry
- Mudel: CR 2821.1
- Saadavus: 5
-
8€
Camry | Hair clippers head to Camry CR2821, Adler AD2823, Mesko MS2826 | CR 2821.1
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 47619 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Hair clippers head to Camry CR2821, Adler AD2823, Mesko MS2826 |
| Producer product name | CR 2821.1 |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry hair clippers head to camry cr2821, adler ad2823, mesko ms2826 cr 28211, cr 28211, camry, pardlid


