Camry Hair styler CR 2025 Number of heating levels 3, 1200 W, Black/Pink
- TootjadCamry
- Mudel: CR 2025
- Saadavus: 5
-
19€
Camry Hair styler CR 2025 Number of heating levels 3, 1200 W, Black/Pink
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 385 mm |
| Brutokaal | 0.751 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 115.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 93 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 405 mm |
| Ioontöötlus | No |
| Juhtme pikkus | 1.75 m |
| Keraamiline kuumutussüsteem | No |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.004117575 m |
| Muud funktsioonid | Tangle-free nylon bristles 2 air speed settings |
| Net weight master carton | 9.012 kg |
| Netokaal | 0.461 kg |
| Paber/Papp | 240.00 g |
| Palette Qty | 336 pc(s) |
| PET | 50.00 g |
| Pöörlev juhe | Yes |
| Producer product family | Hair styler |
| Producer product name | CR 2025 |
| Riputusaas | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojendustasemete arv | 3 |
| Taara kaal (kg) | 0.29 kg |
| Tare weight master carton | 1.024 kg |
| Toote värv | Black/Pink |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Võimsus | 1200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry hair styler cr 2025 number of heating levels 3, 1200 w, blackpink, cr 2025, camry, lokitangid





