Camry | Hob | CR 6514 | Number of burners/cooking zones 2 | LCD Display | Black | Induction
- TootjadCamry
- Mudel: CR 6514
- Saadavus: 5
-
116€
Camry | Hob | CR 6514 | Number of burners/cooking zones 2 | LCD Display | Black | Induction
| All | |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Heating and fast cooking |
| Gross depth (mm) | 350 mm |
| Gross depth master carton | 690 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross height master carton | 475 mm |
| Gross weight | 6.07 kg |
| Gross width (mm) | 600 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Juhtimise paigutus | Fron |
| Kaabli pikkus | 1.15 m |
| Kontrolli tüüp | LCD Display |
| Laius | 37 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Muud funktsioonid | Two heating zones with a diameter of 220 mm. 10 heating levels. Temperature control 60 C - 240 C |
| Net weight | 4.84 kg |
| Net weight master carton | 17.25 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Panni tuvastus | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1130 g |
| Pealispinna tüüp | Glass |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | CR 6514 |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.23 kg |
| Tare weight master carton | 1.894 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 3500 W |
| Volume (m3) | 0.0147 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: camry hob cr 6514 number of burnerscooking zones 2 lcd display black induction, cr 6514, camry, lauapliidid






