Camry Kettle CR 1291 Electric 2200 W 1.7 L Stainless steel 360 rotational base Stainless steel
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1291
- Saadavus: 5
-
27€
Camry Kettle CR 1291 Electric 2200 W 1.7 L Stainless steel 360° rotational base Stainless steel
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Brutokaal | 1.268 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 228 mm |
| Gross height (mm) | 249 mm |
| Gross width (mm) | 187 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Electric kettle with LCD display & temperature regulation LCD temperature display Adjustable cooking temperature 40-50-60-70-80-90-100 C Keep warm function 40-50-60-70-80-90-100 C Beep when starting and after boiling 2 hours keep warm function Completely |
| Netokaal | 0.748 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 163 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 520.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | CR 1291 |
| Taara kaal (kg) | 0.52 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Electric |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.010616364 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: camry kettle cr 1291 electric 2200 w 17 l stainless steel 360 rotational base stainless steel, cr 1291, camry, veekeetjad












