Camry Lint remover CR 9606 Blue/White, Battery and mains operate, 3 W
- TootjadCamry
- Mudel: CR 9606
- Saadavus: 5
-
19€
Camry Lint remover CR 9606 Blue/White, Battery and mains operate, 3 W
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 125 mm |
| Brutokaal | 0.572 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 210 mm |
| Brutolaius (mm) | 93 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 395 mm |
| Kogus pakendis | 24 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00244125 m |
| Muud funktsioonid | Removes fuzz and pilling from fabrics. Blade 65 mm diameter. Cleaning brush included. Power supply: 100-240V ~50/60Hz or 2xLR14. |
| Net weight master carton | 13.728 kg |
| Netokaal | 0.482 kg |
| Paber/Papp | 90.00 g |
| Palette Qty | 576 pc(s) |
| Producer product family | Lint remover |
| Producer product name | CR 9606 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.09 kg |
| Tare weight master carton | 1.182 kg |
| Toite tüüp | Battery and mains operate |
| Toote värv | Blue/White |
| Võimsus | 3 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry lint remover cr 9606 bluewhite, battery and mains operate, 3 w, cr 9606, camry, topieemaldajad

