Camry Mini washing machine CR 8054 Top loading, Washing capacity 3 kg, Depth 37 cm, Width 36 cm, White/Gray, Semi-automatic
- TootjadCamry
- Mudel: CR 8054
- Saadavus: 5
-
65€
Camry Mini washing machine CR 8054 Top loading, Washing capacity 3 kg, Depth 37 cm, Width 36 cm, White/Gray, Semi-automatic
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 380.00 mm |
| Brutokaal | 6.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 590.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 390.00 mm |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 53 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 36 cm |
| Maht (m3) | 0.09 m |
| Muud funktsioonid | It is small and light, therefore easy to be transported. Since it does not occupy much space, it can be placed even in a camping van or in a small flat. This lightweight and compact washing machine has a capacity of 3kg. It is perfect for washing small am |
| Netokaal | 5.70 kg |
| Paber/Papp | 700.00 g |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Pesumaht | 3 kg |
| Producer product family | Mini washing machine |
| Producer product name | CR 8054 |
| Seadme tüüp | Top loading |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 37 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.70 kg |
| Toote värv | White/Gray |
| Tüüp | Semi-automatic |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Võimsus | 150 W, washing - 400 W, spinning - 580 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry mini washing machine cr 8054 top loading, washing capacity 3 kg, depth 37 cm, width 36 cm, whitegray, semi-automatic, cr 8054, camry, pesumasinad









