Camry Sandwich maker CR 3018 850 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, Ceramic coating, Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 3018
- Saadavus: 5
-
17€
Camry Sandwich maker CR 3018 850 W, Number of plates 1, Number of pastry 2, Ceramic coating, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 247.00 mm |
| Brutokaal | 1.394 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 250.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 110.00 mm |
| Eemaldatav plaat | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | No |
| Keraamiline kattepind | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lukuga käepide | Yes |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 1.10 kg |
| Paber/Papp | 294.00 g |
| Palette Qty | 127 pc(s) |
| Plaatide arv | 1 |
| Producer product family | Sandwich maker |
| Producer product name | CR 3018 |
| Saia kuju | Triangle |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.294 kg |
| Termostaat | Yes |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Triangle Sandwich Maker |
| Vahvlite valmistamine | No |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 850 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry sandwich maker cr 3018 850 w, number of plates 1, number of pastry 2, ceramic coating, black, cr 3018, camry, voileivavalmistajad



