Camry Toaster CR 3218 Power 750 W, Number of slots 2, Housing material Plastic, Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 3218
- Saadavus: 5
-
19€
Camry Toaster CR 3218 Power 750 W, Number of slots 2, Housing material Plastic, Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 280 mm |
| Brutokaal | 1.25 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 215 mm |
| Brutolaius (mm) | 160 mm |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 515 mm |
| Gross height master carton | 445 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Maht (m3) | 0.009632 m |
| mustmetallid | 12.00 g |
| Net weight master carton | 7.5 kg |
| Netokaal | 0.47 kg |
| Paber/Papp | 700.00 g |
| Palette Qty | 150 pc(s) |
| Pesade arv | 2 |
| PET | 80.00 g |
| Pikk ava | No |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | CR 3218 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.78 kg |
| Tare weight master carton | 1.169 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 750 W |
| Võimsusastete arv | 6 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry toaster cr 3218 power 750 w, number of slots 2, housing material plastic, black, cr 3218, camry, rostrid






