Camry Turntable CR 1168 Bluetooth, USB port, AUX in, Brown
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1168
- Saadavus: 4
-
74€
Camry Turntable CR 1168 Bluetooth, USB port, AUX in, Brown
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 360.00 mm |
| Brutokaal | 3.15 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 190.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 365 mm |
| Ekraan | LCD |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.024966 m |
| Muud funktsioonid | Three turntable rotating speeds: 33/45/78 RPM AUX-in SD/MMC slot USB socket Recording to MP3 file format: from radio, from records. |
| Netokaal | 2.42 kg |
| Paber/Papp | 730.00 g |
| Palette Qty | 69 pc(s) |
| Producer product family | Turntable |
| Producer product name | CR 1168 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.73 kg |
| Toote värv | Brown |
| Tüüp | Bluetooth |
| USB-port | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry turntable cr 1168 bluetooth, usb port, aux in, brown, cr 1168, camry, plaadimangijad






