Camry Waffle maker CR 3025 1150 W, Number of pastry 4, Belgium, Black/Stainless steel
- TootjadCamry
- Mudel: CR 3025
- Saadavus: 5
-
35€
Camry Waffle maker CR 3025 1150 W, Number of pastry 4, Belgium, Black/Stainless steel
| All | |
| Brutokaal | 2.6 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Smooth temperature control Thermostat controlled baking process Stand upright compact storage and space saving Ready light indicator Power light indicator. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lukuga käepide | No |
| Netokaal | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Producer product family | Waffle maker |
| Producer product name | CR 3025 |
| Saia kuju | Belgium |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Võileibade arv | 4 |
| Võimsus | 1150 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry waffle maker cr 3025 1150 w, number of pastry 4, belgium, blackstainless steel, cr 3025, camry, vahvlikupsetajad


