Camry Waffle Maker CR 3046 1600 W, Number of pastry 2, Belgium, Black/Stainless Steel
- TootjadCamry
- Mudel: CR 3046
- Saadavus: 5
-
24€
Camry Waffle Maker CR 3046 1600 W, Number of pastry 2, Belgium, Black/Stainless Steel
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 273 mm |
| Brutokaal | 2.175 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 305 mm |
| Brutolaius (mm) | 134 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross height master carton | 628 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lukuga käepide | No |
| Maht (m3) | 0.01115751 m |
| Muud funktsioonid | Stand upright compact storage and space saving |
| Net weight master carton | 13.05 kg |
| Netokaal | 1.585 kg |
| Paber/Papp | 590.00 g |
| Palette Qty | 138 pc(s) |
| PET | 4.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 3.00 g |
| Producer product family | Waffle Maker |
| Producer product name | CR 3046 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Saia kuju | Belgium |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.59 kg |
| Tare weight master carton | 1.269 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 1600 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry waffle maker cr 3046 1600 w, number of pastry 2, belgium, blackstainless steel, cr 3046, camry, vahvlikupsetajad





