Camry CR 8073 Ice cube maker Capacity 2.2 L, Grey
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 285.00 mm |
| Brutokaal | 10.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 365 mm |
| Brutolaius (mm) | 390 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Külmutusvõimsus | 12 kg/24h |
| Maht | 2.2 L |
| Maht (m3) | 0.04056975 m |
| Muud funktsioonid | Climatic class: N. Noice level: 70dB. Dimensions: 249x360x327 mm. |
| Netokaal | 9.00 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Producer product family | Ice cube maker |
| Producer product name | CR 8073 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Ice cube maker |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry cr 8073 ice cube maker capacity 22 l, grey, cr 8073, camry, jaamasinad ja purustid

