Camry Kettle CR 1254 Standard, Plastic, White, 2200 W, 360 rotational base, 1.7 L
- TootjadCamry
- Mudel: CR 1254w
- Saadavus: 3
-
16€
Camry Kettle CR 1254 Standard, Plastic, White, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Brutokaal | 1.66 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Anticalc filter |
| Netokaal | 0.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 890.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | CR 1254 |
| Tare weight (kg) | 0.89 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Standard |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry kettle cr 1254 standard, plastic, white, 2200 w, 360 rotational base, 17 l, cr 1254w, camry, veekeetjad

