Candy CH64CCW Hob, Vitroceramic, Width 59 cm, 4 cooking zones, Touch control, White
- TootjadCandy
- Mudel: CH64CCW
- Saadavus: 4
-
276€
Candy CH64CCW Hob, Vitroceramic, Width 59 cm, 4 cooking zones, Touch control, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 585.00 mm |
| Brutokaal | 8.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 110.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 635.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.04 m |
| Netokaal | 7.70 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.70 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: candy ch64ccw hob, vitroceramic, width 59 cm, 4 cooking zones, touch control, white, ch64ccw, candy, pliidiplaadid

