Candy CHASD4351EWC Refrigerator, E, Freestanding, Height 51 cm, Total capacity 42 L, White
- TootjadCandy
- Mudel: CHASD4351EWC
- Saadavus: 4
-
115€
Candy CHASD4351EWC Refrigerator, E, Freestanding, Height 51 cm, Total capacity 42 L, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 499.00 mm |
| Brutokaal | 15.15 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 535.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 465.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.12 m |
| Netokaal | 14.00 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 150.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.15 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:1:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: candy chasd4351ewc refrigerator, e, freestanding, height 51 cm, total capacity 42 l, white, chasd4351ewc, candy, kulmikud

