Candy | Refrigerator | CIL 220 EE/N | Energy efficiency class E | Built-in | Larder | Height 122.1 cm | Fridge net capacity 197
- TootjadCandy
- Mudel: CIL 220 EE/N
- Saadavus: 2
-
312€
Candy | Refrigerator | CIL 220 EE/N | Energy efficiency class E | Built-in | Larder | Height 122.1 cm | Fridge net capacity 197 L | 39 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 100 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 573.00 mm |
| Gross height (mm) | 1300 mm |
| Gross weight | 47.40 kg |
| Gross width (mm) | 570.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 122.1 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Automatic |
| Külmkapi netomahutavus | 197 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 54 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 43.50 kg |
| Neto kogumahutavus | 197 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3400.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | CIL 220 EE/N |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 54.5 cm |
| Tare weight (kg) | 3.90 kg |
| Toote tüüp | Built-in |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Larder |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.424593 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: candy refrigerator cil 220 een energy efficiency class e built-in larder height 1221 cm fridge net capacity 197, cil 220 een, candy, kulmikud


