Candy | Refrigerator | COHS 38E36W | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 85 cm | Fridge net capacity 90
- TootjadCandy
- Mudel: COHS 38E36W
- Saadavus: 2
-
168€
Candy | Refrigerator | COHS 38E36W | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 85 cm | Fridge net capacity 90 L | 39 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 85 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 462.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 21.50 kg |
| Gross width (mm) | 496.00 mm |
| Jääpurustamine | No |
| Jäävalmistaja | No |
| Kontrolli tüüp | Mechanic |
| Kõrgus | 85 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 90 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 48 cm |
| Lukustus | No |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 19.50 kg |
| Neto kogumahutavus | 90 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | COHS 38E36W |
| Riiulite arv | 3 |
| Riiulite materjal | Glass |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 45 cm |
| Super Cool funktsioon | No |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Larder |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.20 m |
| Vool | 0.55 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: candy refrigerator cohs 38e36w energy efficiency class e free standing larder height 85 cm fridge net capacity 90, cohs 38e36w, candy, kulmikud







