Canon I-SENSYS LBP647Cdw Colour Laser Printer | Canon
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 15.50 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Net weight | 14.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Canon |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: canon i-sensys lbp647cdw colour laser printer canon, 6929c001, canon, multifunktsionaalsed printerid





