Canon PIXMA TS3750I | Inkjet | Colour | Multicunction Printer | A4 | Wi-Fi | Black
- TootjadCanon
- Mudel: 6671C006
- Saadavus: 5
-
68€
Canon PIXMA TS3750I | Inkjet | Colour | Multicunction Printer | A4 | Wi-Fi | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | No |
| Gross depth (mm) | 327.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Canon |
| Producer product name | PIXMA TS3750I |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote tüüp | Multicunction Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: canon pixma ts3750i inkjet colour multicunction printer a4 wi-fi black, 6671c006, canon, multifunktsionaalsed printerid








