Canvio Advance | HDTCA20EK3AA | 2000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen1 | Black
- TootjadToshiba
- Mudel: HDTCA20EK3AA
- Saadavus: 3
-
124€
Canvio Advance | HDTCA20EK3AA | 2000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen1 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 147 mm |
| Gross depth master carton | 200 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross height master carton | 158 mm |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Gross width (mm) | 111 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen1 |
| Net weight | 0.105 kg |
| Net weight master carton | 1 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 2275 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.50 g |
| Producer | Toshiba |
| Producer product family | Canvio Advance |
| Producer product name | HDTCA20EK3AA |
| Seadme tüüp | Portable Hard Drive |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.038 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00065268 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: canvio advance hdtca20ek3aa 2000 gb 25 usb 32 gen1 black, hdtca20ek3aa, toshiba, valised salvestusseadmed


