Caso Coffee Classic Kettle 1877 Electric, 1310 W, 0.6 L, 360 rotational base, Black
- TootjadCaso
- Mudel: 01877
- Saadavus: 3
-
73€
Caso Coffee Classic Kettle 1877 Electric, 1310 W, 0.6 L, 360° rotational base, Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 305 mm |
| Brutokaal | 1.476 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 225 mm |
| Brutolaius (mm) | 190 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Libisemiskindel põhi | Yes |
| Maht | 0.6 L |
| Maht (m3) | 0.01303875 m |
| Metal | 7.00 g |
| Muud funktsioonid | Safe cool-touch grip High quality stainless steel interior Practical overheating protection |
| Net weight master carton | 2.952 kg |
| Netokaal | 1.076 kg |
| Paber/Papp | 400 g |
| PET | 22.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 21.00 g |
| Producer product family | Coffee Classic Kettle |
| Producer product name | 1877 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.509 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 1310 W |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: caso coffee classic kettle 1877 electric, 1310 w, 06 l, 360 rotational base, black, 01877, caso, veekeetjad




