Caso Design-Oven TO 20 20 L 1500 W Black
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Brutokaal | 10.25 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Convection. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 515 mm |
| Gross height (mm) | 345 mm |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Küpsetusplaat | Yes |
| Kuumutamine ülevalt ja alt | Yes |
| Muud funktsioonid | Cool-Touch housing. Interior iliumination. |
| Netokaal | 6.771 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2250.00 g |
| Plastic (No PET) | 1229.00 g |
| Producer product family | Design-Oven |
| Producer product name | TO 20 |
| Rotisserie | Yes |
| Taara kaal (kg) | 3.479 kg |
| Taimer | 120 min |
| Tarvikud kaasa arvatud | Crumb tray |
| Temperatuur | up to 230 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.078177 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: caso design-oven to 20 20 l 1500 w black, 02970, caso, miniahjud











