Caso | Free standing table hob | 02231 | Number of burners/cooking zones 2 | Sensor touch control | Black | Induction
- TootjadCaso
- Mudel: 02231
- Saadavus: 5
-
238€
Caso | Free standing table hob | 02231 | Number of burners/cooking zones 2 | Sensor touch control | Black | Induction
| All | |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Extremely fast and powerful - max. 3500 watt total, max. 2400 watt for one-sided use. Smart Control on 12 temperature and power levels. Timer function: 1 - 180 min with 1-min-interval. |
| Gross depth (mm) | 118 mm |
| Gross height (mm) | 455 mm |
| Gross weight | 7.35 kg |
| Gross width (mm) | 655 mm |
| Juhtimise paigutus | Front top |
| Kontrolli tüüp | Sensor touch control |
| Kõrgus | 6 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Muud funktsioonid | Precise temperature settings between 60 C and 240 C |
| Net weight | 5.811 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1416.00 g |
| Pealispinna tüüp | Glass ceramic |
| Plastic (No PET) | 123.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Free standing table hob |
| Producer product name | 02231 |
| Sügavus | 37 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.539 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 3500/ 2400 W |
| Võimsusastete arv | 12 |
| Volume (m3) | 0.03516695 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: caso free standing table hob 02231 number of burnerscooking zones 2 sensor touch control black induction, 02231, caso, lauapliidid

