Caso Free standing table hob Pro Menu 2100 02224 Number of burners/cooking zones 1, Sensor, Black, Induction
- TootjadCaso
- Mudel: 02224
- Saadavus: 3
-
101€
Caso Free standing table hob Pro Menu 2100 02224 Number of burners/cooking zones 1, Sensor, Black, Induction
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Brutokaal | 3.10 kg |
| Ekraani tüüp | LED |
| Elektriliste küpsetustsoonide arv | 1 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Top front |
| Kaal | 2.55 kg |
| Karbikujundus | Tabletop |
| Kontrolli tüüp | Sensor |
| Kõrgus | 5.8 cm |
| Laius | 2,7 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Netokaal | 2.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pannituvastus | Yes |
| Paper/Pasteboard | 958.00 g |
| Pealispinna tüüp | Glass-ceramic |
| Plastic (No PET) | 72.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer product family | Free standing table hob |
| Producer product name | Pro Menu 2100 02224 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sügavus | 35,7 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 2100 W |
| Toote värv | Black |
| Ühendatud koormus (elekter) | 2100 W |
| Võimsusastete arv | 12 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso free standing table hob pro menu 2100 02224 number of burnerscooking zones 1, sensor, black, induction, 02224, caso, lauapliidid

