Caso | Hob | Touch 2000 | Number of burners/cooking zones 1 | Touch | Black | Induction
- TootjadCaso
- Mudel: 02008
- Saadavus: 5
-
73€
Caso | Hob | Touch 2000 | Number of burners/cooking zones 1 | Touch | Black | Induction
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Boost-funktsioon | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Jääksoojuse indikaator | No |
| Juhtimise paigutus | Hob front |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 6 cm |
| Laius | 29 cm |
| Lapselukk | No |
| Materjal | Plastic/Glass |
| Muud funktsioonid | Timer: 1-180 Min Pot size: 12-24 cm Overheating protection Glass ceramic surface |
| Net weight | 2.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 145 pc(s) |
| Panni tuvastus | Yes |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| PET | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | Touch 2000 |
| Sügavus | 36 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Temperatuur | 60-240 C |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 2000 W |
| Võimsusastete arv | 10 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
| Wooden | 500.00 g |
Sildid: caso hob touch 2000 number of burnerscooking zones 1 touch black induction, 02008, caso, lauapliidid




