Caso Hob Touch 3500 Induction, Number of burners/cooking zones 2, Touch control, Timer, Black, Display
- TootjadCaso
- Mudel: 02018
- Saadavus: 5
-
142€
Caso Hob Touch 3500 Induction, Number of burners/cooking zones 2, Touch control, Timer, Black, Display
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 95.00 mm |
| Brutokaal | 5.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 420.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 640.00 mm |
| Ekraan | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 6.5 cm |
| Laius | 60.5 cm |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Muud funktsioonid | 10 temperature levels Timer, power levels and temperature individually adjustable Timer function 1 180 minutes Temperature preselection ca. 60 240 C |
| Netokaal | 4.80 kg |
| Paber/Papp | 673.00 g |
| Panni tuvastus | Yes |
| PET | 62 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 15.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | Touch 3500 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 36 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.70 kg |
| Taimer | Yes |
| Tare other | 12.00 g |
| Toiduvalmistamise ala materjal | Glass ceramic surface |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 3500 W |
| Võimsusastete arv | 6 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: caso hob touch 3500 induction, number of burnerscooking zones 2, touch control, timer, black, display, 02018, caso, pliidiplaadid





