Caso | Ice cube machine | IceChef Pro | 120 W | Capacity 2.2 L | Stainless steel
- TootjadCaso
- Mudel: 03302
- Saadavus: 5
-
250€
Caso | Ice cube machine | IceChef Pro | 120 W | Capacity 2.2 L | Stainless steel
| All | |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross weight | 9.48 kg |
| Gross width (mm) | 322 mm |
| Jahutuse tüüp | Compression technology |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Külmutusvõimsus | 12 kg/24h |
| Maht | 2.2 L |
| Muud funktsioonid | Quick ice cube preparation 6-13 min. Two ice cube sizes, small and big. Removable ice cube tray 1.3 L. Helpful LED indicator when the tank is empty. |
| Net weight | 9 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Ice cube machine |
| Producer product name | IceChef Pro |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Ice cube maker |
| Võimsus | 120 W |
| Volume (m3) | 0.0557865 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso ice cube machine icechef pro 120 w capacity 22 l stainless steel, 03302, caso, koogimasinad, jaamasinad ja purustid




