Caso | Microwave oven with Grill | MG 25 | Free standing | 900 W | Grill | Silver/Black
- TootjadCaso
- Mudel: 03331
- Saadavus: 5
-
194€
Caso | Microwave oven with Grill | MG 25 | Free standing | 900 W | Grill | Silver/Black
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1000 W |
| Gross depth (mm) | 555 mm |
| Gross height (mm) | 355 mm |
| Gross weight | 16.7 kg |
| Gross width (mm) | 450 mm |
| Kaal | 13.4 g |
| Keraamiline kattepind | Yes |
| Kõrgus | 29 cm |
| Laius | 50 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht | 25 L |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Net weight | 15.336 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1150.00 g |
| Pinge | 230-240 V |
| Plastic (No PET) | 214.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Microwave oven with Grill |
| Producer product name | MG 25 |
| Programmide arv | 10 |
| Seadme tüüp | Ceramic bottom (no plate) |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 37.5 cm |
| Taimeri kestus | 60 min |
| Tare weight (kg) | 1.364 kg |
| Toote värv | Silver/Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 10 |
| Volume (m3) | 0.08866125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso microwave oven with grill mg 25 free standing 900 w grill silverblack, 03331, caso, mikrolaineahjud


