Caso Turbo Hot Water Dispenser HW 1660 2600 W, 4 L, Plastic/Stainless Steel, Black/Stainless Steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01884
- Saadavus: 2
-
170€
Caso Turbo Hot Water Dispenser HW 1660 2600 W, 4 L, Plastic/Stainless Steel, Black/Stainless Steel
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 230 mm |
| Brutokaal | 4.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 390 mm |
| Brutolaius (mm) | 315 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 4 L |
| Maht (m3) | 0.0282555 m |
| Materjal | Plastic/Stainless Steel |
| Muud funktsioonid | High Speed Technology Saves up to 50% energy compared to conventional kettles |
| Netokaal | 3.42 kg |
| Paber/Papp | 900.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 80 g |
| Producer product family | Turbo Hot Water Dispenser |
| Producer product name | HW 1660 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.98 kg |
| Temperatuuriseadete arv | Temperatures of 40 100 C |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Tüüp | Water Dispenser |
| Võimsus | 2600 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: caso turbo hot water dispenser hw 1660 2600 w, 4 l, plasticstainless steel, blackstainless steel, 01884, caso, veekeetjad




