Caso Turbo hot water dispenser | HW 630 | Water Dispenser | 2600 W | 2.5 L | Plastic/Stainless Steel | Black/Stainless Steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01893
- Saadavus: 5
-
143€
Caso Turbo hot water dispenser | HW 630 | Water Dispenser | 2600 W | 2.5 L | Plastic/Stainless Steel | Black/Stainless Steel
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 3.15 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Maht | 2.5 L |
| Materjal | Plastic/Stainless Steel |
| Muud funktsioonid | Perfect for the preparation of tea, instant coffee, instant noodles and baby food Energy-saving: 50% less than conventional electric kettles High quality stainless steel heating element 7 pre-set quantities as required: 100/150/200/250/300/350/400 ml and |
| Net weight | 2.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 765.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Turbo hot water dispenser |
| Producer product name | HW 630 |
| Tare weight (kg) | 0.79 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Tüüp | Water Dispenser |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2600 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso turbo hot water dispenser hw 630 water dispenser 2600 w 25 l plasticstainless steel blackstainless steel, 01893, caso, veekeetjad




