Caso | Wine Cooler | WineCase Deluxe Inox | Bottles capacity 1 | Black/Silver
- TootjadCaso
- Mudel: 00616
- Saadavus: 3
-
228€
Caso | Wine Cooler | WineCase Deluxe Inox | Bottles capacity 1 | Black/Silver
| All | |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 3.65 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Sensor-touch control |
| Kõrgus | 24.5 cm |
| Laius | 13.5 cm |
| Muud funktsioonid | Battery-powered for up to 120 minutes of runtime Stainless steel housing for a premium design and durability Compatible with bottles up to 90 mm in diameter Quiet operation, perfect for quiet enjoyment moments |
| Net weight | 3.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 299.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Wine Cooler |
| Producer product name | WineCase Deluxe Inox |
| Pudelite mahutavus | 1 |
| Sügavus | 28 cm |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Temperatuur | 5-18 C |
| TI weight (kg) | 0.53 kg |
| Toote värv | Black/Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 72 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso wine cooler winecase deluxe inox bottles capacity 1 blacksilver, 00616, caso, kulmikud








