Caso | Beer Dispenser | BeerMaster | Free standing | Stainless Steel/Black
- TootjadCaso
- Mudel: 00582
- Saadavus: 1
-
228€
Caso | Beer Dispenser | BeerMaster | Free standing | Stainless Steel/Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Cooling system preserves beer for up to 10 days Optimum enjoyment thanks to 9 selectable temperatures |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross weight | 6.5 kg |
| Gross width (mm) | 292 mm |
| Kõrgus | 47.5 cm |
| Laius | 28 cm |
| Net weight | 5.8 kg |
| Neto kogumahutavus | 5 L |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Beer Dispenser |
| Producer product name | BeerMaster |
| Sügavus | 48 cm |
| Tare weight (kg) | 0.7 kg |
| Temperatuur | 4-12 C |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Stainless Steel/Black |
| Võimsus | 65 W |
| Volume (m3) | 0.07154 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










