CATA Hob IB 2 PLUS BK/A Induction, Number of burners/cooking zones 2, Touch, Timer, Black
- TootjadCATA
- Mudel: 08027208
- Saadavus: 4
-
212€
CATA Hob IB 2 PLUS BK/A Induction, Number of burners/cooking zones 2, Touch, Timer, Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Bruto Sügavus (mm) | 725.00 mm |
| Brutokaal | 6.90 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 148.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 490.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 6 cm |
| Laius | 35 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht (m3) | 0.05 m |
| Netokaal | 5.90 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Panni tuvastus | Yes |
| PET | 62 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | IB 2 PLUS BK/A |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojashoiurežiim | No |
| Sügavus | 59 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Taimer | Yes |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 3500 W |
| Võimsusastete arv | 9 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: cata hob ib 2 plus bka induction, number of burnerscooking zones 2, touch, timer, black, 08027208, cata, pliidiplaadid

