CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 79.8 cm | 645 m /h | Mechanical | LED | Black
- TootjadCATA
- Mudel: 02186409
- Saadavus: 2
-
207€
CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 79.8 cm | 645 m³/h | Mechanical | LED | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 101 kWh |
| AC-sisendpinge | 230-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | D |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 11.00 kg |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 28 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 28 cm |
| Kõrgus (minimaalne) | 28 cm |
| Laius | 79.8 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 645 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 55 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Mootori tüüp | TA |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 56 dB |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | ARMONIA 60 BK |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Retsirkulatsiooni | No |
| Sügavus | 31 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Canopy |
| Valgustõhususe klass | B |
| Volume (m3) | 0.19 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cata hood armonia 60 bk canopy energy efficiency class c width 798 cm 645 m h mechanical led black, 02186409, cata, ohupuhastid






