CATA Hood GCX 53 SD Canopy, Energy efficiency class A, Width 53 cm, 750 m /h, Touch Control, LED, Stainless steel/Gray glass
- TootjadCATA
- Mudel: 02030308
- Saadavus: 5
-
293€
CATA Hood GCX 53 SD Canopy, Energy efficiency class A, Width 53 cm, 750 m³/h, Touch Control, LED, Stainless steel/Gray glass
| All | |
| Aastane energiakulu | 55 kWh |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Bruto Sügavus (mm) | 598 mm |
| Brutokaal | 10.55 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 385 mm |
| Brutolaius (mm) | 335 mm |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Energiatõhususe klass | A |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kiiruste arv | 1 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Touch Control |
| Kõrgus | 31.6 cm |
| Laius | 53 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maht (m3) | 0.07712705 m |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 750 m /h |
| Mootori tüüp | BT3 |
| Müratase | 65 dB |
| Muud funktsioonid | 4 extraction levels, 3 + 1 TURBO Max. Pressure: 470 Pa 150/125 mm outlet diameter |
| Netokaal | 9.19 kg |
| Nõudepesumasinakindel filter | Yes |
| Paber/Papp | 1360.00 g |
| Pestav filter | Yes |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | GCX 53 SD |
| Puutejuhtimine | Yes |
| Rasva filtrimistõhususe klass | B |
| Rasvafiltri tüüp | Metallic |
| Retsirkulatsiooni | Yes |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Sügavus | 28 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.36 kg |
| Toote värv | Stainless steel/Gray glass |
| Tüüp | Canopy |
| Valgustõhususe klass | B |
| Võimsus | 280 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: cata hood gcx 53 sd canopy, energy efficiency class a, width 53 cm, 750 m h, touch control, led, stainless steelgray glass, 02030308, cata, ohupuhastid



