Cata INSB 6030 WH Hob, Induction, Width 59cm, 3 cooking zones, Touch control, White | CATA
- TootjadCATA
- Mudel: 08053000
- Saadavus: 2
-
423€
Cata INSB 6030 WH Hob, Induction, Width 59cm, 3 cooking zones, Touch control, White | CATA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 12.00 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Net weight | 10.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | CATA |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cata insb 6030 wh hob, induction, width 59cm, 3 cooking zones, touch control, white cata, 08053000, cata, pliidiplaadid

