ColorWay Photo Paper 100 pc. PG1801004R Glossy, 10 x 15 cm, 180 g/m
- TootjadColorWay
- Mudel: PG1801004R
- Saadavus: 5
-
6€
ColorWay Photo Paper 100 pc. PG1801004R Glossy, 10 x 15 cm, 180 g/m²
| All | |
| Brutokaal | 0.28 kg |
| Density | 180 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Netokaal | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer product family | Photo Paper 100 pc. |
| Producer product name | PG1801004R |
| Suurus | 10 x 15 cm |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tüüp | Glossy |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway photo paper 100 pc pg1801004r glossy, 10 x 15 cm, 180 gm, pg1801004r, colorway, paber

