ColorWay PrintPro Glossy Photo Paper, 180g/m, A4, 500pcs.
- TootjadColorWay
- Mudel: PGE180500A4
- Saadavus: 1
-
38€
ColorWay PrintPro Glossy Photo Paper, 180g/m, A4, 500pcs.
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1116 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway printpro glossy photo paper, 180gm, a4, 500pcs, pge180500a4, colorway, paber

