ColorWay PrintPro High Glossy Photo Paper, A3, 180g/m, 100 sheets
- TootjadColorWay
- Mudel: PGE180100A3
- Saadavus: 5
-
18€
ColorWay PrintPro High Glossy Photo Paper, A3, 180g/m, 100 sheets
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1745 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway printpro high glossy photo paper, a3, 180gm, 100 sheets, pge180100a3, colorway, paber

