Corsair RMe Series RM850e Fully Modular Low-Noise ATX Power Supply (EU) | CP-9020296-EU | 850 W
- TootjadCorsair
- Mudel: CP-9020296-EU
- Saadavus: 1
-
147€
Corsair RMe Series RM850e Fully Modular Low-Noise ATX Power Supply (EU) | CP-9020296-EU | 850 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 2.75 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 2.25 kg |
| Nimivõimsus | 850 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 360 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product family | RMe Series RM850e Fully Modular Low-Noise ATX Power Supply (EU) |
| Producer product name | CP-9020296-EU |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: corsair rme series rm850e fully modular low-noise atx power supply eu cp-9020296-eu 850 w, cp-9020296-eu, corsair, toiteplokid psu







