CSB Battery Battery 12V 6Ah 25W Pb F2 | HRL1225W
- TootjadCSB Battery
- Mudel: CSB-HRL1225W
- Saadavus: 5
-
34€
CSB Battery Battery 12V 6Ah 25W Pb F2 | HRL1225W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 106.10 mm |
| Gross weight | 2.21 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 1.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 453 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Producer | CSB Battery |
| Producer product family | Battery 12V 6Ah 25W Pb F2 |
| Producer product name | HRL1225W |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| TI weight (kg) | 1 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: csb battery battery 12v 6ah 25w pb f2 hrl1225w, csb-hrl1225w, csb battery, ups

