CyberPower BR1200ELCD Backup UPS Systems CyberPower
- TootjadCyberPower
- Mudel: BR1200ELCD
- Saadavus: 2
- 226€
193€
CyberPower BR1200ELCD Backup UPS Systems CyberPower
| All | |
| Brutokaal | 8.43 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Netokaal | 8.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 119 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: cyberpower br1200elcd backup ups systems cyberpower, br1200elcd, cyberpower, ups

