CyberPower OLS2000EA-DE Smart App UPS Systems CyberPower
- TootjadCyberPower
- Mudel: OLS2000EA-DE
- Saadavus: 1
-
648€
CyberPower OLS2000EA-DE Smart App UPS Systems CyberPower
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 394.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross weight | 18.40 kg |
| Gross width (mm) | 151.00 mm |
| Net weight | 16.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 54 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cyberpower ols2000ea-de smart app ups systems cyberpower, ols2000ea-de, cyberpower, ups

