CyberPower OLS2000ERT2UA Smart App UPS Systems CyberPower
- TootjadCyberPower
- Mudel: OLS2000ERT2UA
- Saadavus: 2
-
865€
CyberPower OLS2000ERT2UA Smart App UPS Systems CyberPower
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 23.40 kg |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Net weight | 19.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.20 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cyberpower ols2000ert2ua smart app ups systems cyberpower, ols2000ert2ua, cyberpower, ups




