CyberPower SNEV001 Smart Management Solutions CyberPower
- TootjadCyberPower
- Mudel: SNEV001
- Saadavus: 1
-
140€
CyberPower SNEV001 Smart Management Solutions CyberPower
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 164.00 mm |
| Gross height (mm) | 58.00 mm |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Gross width (mm) | 168.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 541 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | CyberPower |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cyberpower snev001 smart management solutions cyberpower, snev001, cyberpower, ups

