Deepcool | AK400 | Intel, AMD | CPU Air Cooler
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-AK400-BKNNMN-G-2
- Saadavus: 5
-
42€
Deepcool | AK400 | Intel, AMD | CPU Air Cooler
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 157.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 208.00 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Gross weight | 0.825 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Laagertehnoloogia | Fluid Dynamic Bearing |
| Minimaalne õhuvool | 66.47 cfm |
| Müratase | 29 dB |
| Net weight | 0.81 kg |
| Net weight master carton | 13.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 407 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | AK400 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.017 kg |
| Tare weight master carton | 1.138 kg |
| Toetatud protsessoripesad | Intel: LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD: AM5/AM4 |
| Toote värv | Zero Dark |
| Tüüp | CPU Air Cooler |
| Ventilaatori kiirus (max) | 1850 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120 120 25 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: deepcool ak400 intel, amd cpu air cooler, r-ak400-bknnmn-g-2, deepcool, jahutused




















